Home » featured, headline

Onkolog na NFZ od zaraz? Jak to sprawdzić?

13 maja 2013 No Comment

lekarz onkolog

Powszechnie znany jest fakt, że szybko wykryty nowotwór daje znacznie większe szanse na całkowite wyleczenie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że do onkologa ma prawo zgłosić się każdy, kto podejrzewa u siebie nowotwór i nie potrzebuje do tego żadnego skierowania. Wystarczy wcześniej się zarejestrować. Jak długo czeka się na wizytę? Czasami do poradni onkologicznej można dostać się w przeciągu kilku dni, tygodnia, a w niektórych miejscach (np. obecnie na warszawskim Żoliborzu) trzeba czekać ponad 50 dni. Jak sprawdzić długość kolejki w Twojej okolicy?

W funkcjonalność podawania długości czasu oczekiwania do danego specjalisty zaopatrzony jest portal MedBiz.pl – innowacyjna, poznańska e-inicjatywa. Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz województwo oraz rodzaj poszukiwanej poradni specjalistycznej, a wyszukiwarka MedBiz w przeciągu zaledwie kilku sekund przygotowuje nam wykaz interesujących nas gabinetów, szpitali i lekarzy. Wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka znajduje dane dotyczące całego województwa, dzięki czemu szybko i w prosty sposób można sprawdzić czas oczekiwania w sąsiednich ośrodkach – często różnice w długości kolejki to nawet kilkadziesiąt dni! Dzięki MedBiz.pl możesz sprawdzić, gdzie najszybciej przyjmie Cię lekarz onkolog, a tym samym efektywniej pokierujesz swoją kuracją.

onkologiczne badanie diagnostyczne

MedBiz.pl to nie tylko bardzo przydatna informacja o długości kolejki ale również szereg równie pożytecznych danych, dotyczących przychodni, szpitali, poradni specjalistycznych i gabinetów prywatnych świadczących usługi w ramach NFZ. MedBiz.pl to wykaz danych teleadresowych, lokalizacja na mapie, oferowane badania diagnostyczne, konieczne do rejestracji dokumenty, godziny przyjęć i rejestracji. Od tej pory cała potrzebna wiedza dotycząca działania publicznej służby zdrowia jest w jednym miejscu. Nie musisz już wydzwaniać i angażować w poszukiwania krewnych i znajomych. Szybko i wygodnie znajdziesz lekarza w swojej okolicy z najkrótszym czasem oczekiwania. A na ewentualne kolejki do specjalisty będziesz przygotowany jeszcze przed rejestracją.

Na pytanie jednego z trójmiejskich portali: czy korzystałeś z wizyty u onkologa na NFZ?, aż 36% ankietowanych (udział wzięło 149 internautów) odpowiedziało, że „nie, nie tracę czasu i korzystam z usług prywatnych”. Obecnie, dzięki portalowi MedBiz.pl, jeszcze nigdy nie było tak łatwo sprawdzić, czy miejscowa poradnia onkologiczna na NFZ przyjmuje w odpowiadającym pacjentowi terminie. Jeżeli czas oczekiwania jest zbyt długi, MedBiz.pl sam podsuwa inne, lepsze rozwiązanie – listę ośrodków z krótszą kolejką. Dzięki tej funkcji, korzystanie z usług NFZ stało się równie sprawne i komfortowe, jak oferta gabinetów prywatnych.

Portal MedBiz.pl jest całkowicie darmowy i nie wymaga żadnej rejestracji. Wchodząc na stronę w przeciągu minuty jesteś w stanie zdobyć informacje, które jeszcze do niedawna wymagały wielu telefonów i rozmów z często nieuprzejmym personelem. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie dzięki nowoczesnej technologii – wejdź na MedBiz.pl.

Comments are closed.